• Domů
  • |
  • Blog
  • |
  • Lamael zajistil firmě JINÁ ZAHRADA s.r.o. pořádek ve všech úkolech a vyšší procento těch splněných

Firma JINÁ ZAHRADA s.r.o. provozuje zahradní centra, ve kterých návštěvníci najdou široký sortiment rostlin, zahradnických potřeb, potravin, prémiové kosmetiky, chovatelských potřeb, dekorací a mnoho dalšího. Svým zákazníkům se snaží zpříjemnit nákup a nabídnout něco navíc. Na pobočce v Mladé Boleslavi například najdete minizoo, v Chabařovicích zase kavárnu. Tým tvoří 40 zaměstnanců, kteří pro své zákazníky vymýšlí bonusové programy od široké škály slevových akcí až po dětské dny se zvířaty.

 

Nesplněné a zapomenuté úkoly 

Společnost JINÁ ZAHRADA s.r.o. hledala systém, do kterého přiřadí jednotlivé úkoly a jejich termíny. Potýkala se totiž s problémem, že zaměstnanci splnili pouze část úkolů, které měli zadané, a na zbytek zapomněli. Nedalo se tedy kontrolovat, zda je úkol splněný a v jaké kvalitě.

 

Lamael vypadal jednoduše a intuitivně 

Firma narazila na projektový nástroj Lamael na internetu, když hledala způsob, jak vyřešit svůj problém. Padl ji do oka především kvůli jednoduchému a intuitivnímu ovládání. Zaměstnává totiž širokou škálu pracovníků, takže potřebovala najít nástroj, který dokáže ovládat opravdu každý. Dalším požadavkem byla také možnost zobrazit si úkoly i na telefonu, což Lamael nabízí. 

 

Přechod do Lamaelu přinesl vyšší procento splněných úkolů  

Díky Lamaelu se zvýšilo procento splněných úkolů. V systému totiž zůstávají tak dlouho, dokud nejsou splněné. Zároveň se zlepšilo zpracování samotných úkolů, protože jsou více pod kontrolou. Nestane se, že někdo na cokoliv zapomene, protože zadavatel i vykonavatel úkoly sledují v přehledné aplikaci. Pracovníci si mohou kdykoliv zobrazit zadání, díky čemuž žádný bod nevynechají. Vedení má skvělý přehled o tom, kdo co na starosti a může kdykoliv a kdekoliv zadat do systému nový úkol.  

 

V Lamaelu pracujeme více jak 3 měsíce a máme díky němu pořádek ve všech úkolech. Hlavním přínosem je vyšší procento splněných úkolů. Jako výhodu vnímám i to, že kdykoliv procházím po pracovišti a vidím nějaké nedostatky, ihned mohu přímo v telefonu zadat úkol a připojit fotografii. Nemusím to odkládat, což eliminuje riziko zapomenutí zadání.

Tereza Onojko, manažer obchodu JINÁ ZAHRADA s.r.o. 

 

Related Posts

Snížení administrativy o desítky hodin díky na míru ušitému Lamaelu

Snížení administrativy o desítky hodin díky na míru ušitému Lamaelu

Lamael přinesl Michalovi svobodu organizovat si věci po svém a šetří mu nespočet hodin měsíčně

Lamael přinesl Michalovi svobodu organizovat si věci po svém a šetří mu nespočet hodin měsíčně

Díky Lamaelu získala firma Virtual Lab přehled nad obchody i projekty

Díky Lamaelu získala firma Virtual Lab přehled nad obchody i projekty

Díky Lamaelu řídí Paul Petrovic všechny své firmy z jednoho místa a ušetří 50 % času

Díky Lamaelu řídí Paul Petrovic všechny své firmy z jednoho místa a ušetří 50 % času

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Leave a Reply


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}