Stáhněte si aplikaci do mobilu

Potřebujete mít všechny svoje projekty neustále po ruce? Lamael můžete mít i ve svém telefonu. Díky tomu veškeré informace jednoduše dohledáte i na obchodní schůzce.

Aplikaci jsem si stáhla hned, jak jsem začala používat Lamael. Po každé schůzce díky tomu můžu nahrát informace o jejím průběhu a připnout je k projektu.

Květa Stará

Jako manažer využívám pro práci především počítač, nicméně díky aplikaci můžu okamžitě sdílet informace se svými obchodníky v terénu. Doporučuji!

Ondřej Vodnář

Plánování jednoduše přímo z vaší kapsy

Pokud neustále nesedíte přímo u počítače, určitě oceníte, že si veškeré informace o své práci můžete vzít kamkoli s sebou. Z aplikace navíc dokážete plnohodnotně řídit celý váš team.

1

Zadávejte úkoly z mobilu

Z mobilu zvládnete vytvořit projekt, zadat úkol, dohlédnout na jeho plnění, nebo si ho odškrtnout, jakmile ho v terénu dokončíte.

2

Sdílejte projekty s týmem

Ať už jsou ostatní členové vašeho týmu na home office nebo jezdí po schůzkách, díky Lamaelu zůstanete propojení.

Chat, kalendář i kontakty

I když je displej vašeho telefonu menší, najdete na něm všechny funkce, na které jste z Lamaelu zvyklí. Nepřijdete tak o nic, co na cestách potřebujete.

Rychlá kontrola nad projekty

Díky přehledné grafice a barevným štítkům se snadno zorientujete ve svém programu i během čekání na tramvaj. Váš den proto bude mnohem efektivnější.

Vše na jednom místě

Lamael je unikátní český nástroj pro organizaci týmů a správu projektů vyvinutý podle reálných potřeb podnikatelů. Pomůže vám zlepšit firemní procesy a pracovat efektivněji.

Stáhněte si aplikaci

Nainstalujte si mobilní aplikaci do vašeho telefonu či tabletu a vemte si svou kancelář s sebou. Víte, že už je 21. století? Tak do toho!

Jsme tu pro vás


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy