Podpora Lamael

Pomůžeme vám rychle nasadit Lamael, abyste jej ihned začali používat. Využijte náš onboarding team na 30timinutovou konzultaci zdarma.

Možná to zvládnete sami

Připravili jsme pro vás podrobné videonávody, které vás provedou každou jednotlivou částí Lamaelu.

Video návody v aplikaci

Nápovědu máte na jedno kliknutí přímo v aplikaci. Stačí kliknout na otazník v kroužku vpravo nahoře na liště a nebo na dialogu a spustí se vám videotutoriál právě k té agendě, kde zrovna jste.

Video návody na YouTube

Všechny video tutoriály najdete pohromadě v playlistu na YouTube. Přehrajte si je zde. Podívejte se aspoň na základní věci jako Kalendář, Úkoly, Kontakty a Poznámky.

Krok za krokem

Mini tutoriály na řešení konkrétních problémů najdete v našich návodech krok za krokem.

Canva stock photo for Lamael

Krok za krokem: Soubory v projektech a práce s nimi

V Lamaelu máte k dispozici prostředí pro ukládání souborů a složek. Všechny dokumenty, nákresy, fotky nebo tabulky tak můžete mít ...

Přečíst více
Canva digitální soubory

Krok za krokem: Hromadné úpravy a práce se zatržítky

Může nastat chvíle, kdy potřebujete něco v Lamaelu změnit ve větším počtu záznamů. Jméno odběratele, stav na fakturách nebo například ...

Přečíst více
Man odsunuje šanony

Krok za krokem: Pravidelná fakturace 

Pokud fakturujete za dodávané služby klientům pravidelně, nemusíte odesílat faktury ručně, stačí nastavit jejich automatické odesílání v určitý datum. Zbavíte ...

Přečíst více

Časté dotazy

Čím se Lamael odlišuje? 

Především svým intuitivním rozhraním a propracovanými detaily. Například při přepínání mezi funkcemi se zachovává paměť použitých filtrů. Přejdete třeba ze sekce Prodej do sekce Kontakty a po návratu do Prodeje najdete dříve rozpracovaná data. To vše v jednom okně. 

Jak všechno nastavím? 

Celý nástroj je v češtině. V každé části najdete videonávod a můžete také využít některého z našich proškolených poradců. K dispozici je vám i stálá technická podpora. Můžete začít čímkoliv a nikdy neuděláte chybu, protože všechny části lze propojit dodatečně.

Je možné pozvat externí spolupracovníky?

Ano, do svého účtu můžete pozvat externisty a účetní. Pozvete je v Nastavení skupiny stejně jako běžné členy týmu, jen jim nastavíte jiné role. Externista vidí jen své úkoly, kalendář a výkazy. Účetní vidí jen obchodní agendu Nákup a Prodej, tedy objednávky, faktury apod.

Co všechno Lamael integruje? 

Veškerou firemní agendu, to znamená: kalendář, email, poznámky, CRM, ERP, výkazy práce, úkoly, notifikace, aktivity, nástěnku, firemní chat, evidence, soubory, nástroje pro projektové řízení, fakturaci. Celou kancelář máte vždy u sebe ve formě webové nebo mobilní aplikace.

Mohu pracovat se soukromou i pracovní agendou? 

Ano, Lamael umožňuje evidovat soukromé a pracovní záležitosti v jednom účtu. Můžete tedy do kalendáře zadat všechny svoje aktivity a ty osobní označit jako soukromé. Pak je uvidíte jen vy. Jako soukromé si můžete označit i kontakty, úkoly, e-maily, poznámky a soubory.

Kde a jak objednám předplatné?

Svůj tarif si objednáte přímo v aplikaci v menu Předplatné. Vyberte si balíček a zvolte periodu placení - libovolný počet měsíců. Zaplaťte kartou v platební bráně a obratem vám přijde faktura - daňový doklad. Další platby se budou strhávat automaticky. Počet uživatelů můžete kdykoliv změnit.

Jsme tu pro vás


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy