Možná to zvládnete sami

Připravili jsme pro vás podrobné videonávody, které vás provedou každou jednotlivou částí Lamaelu.

Video návody v aplikaci

Nápovědu máte na jedno kliknutí přímo v aplikaci. Stačí kliknout na otazník v kroužku vpravo nahoře na liště a nebo na dialogu a spustí se vám videotutoriál právě k té agendě, kde zrovna jste.

Video návody na YouTube

Všechny video tutoriály najdete pohromadě v playlistu na YouTube. Přehrajte si je zde. Podívejte se aspoň na základní věci jako Kalendář, Úkoly, Kontakty a Poznámky.

Help sekce Lamael - otázky a odpovědi, FAQ

Help sekce a FAQ

Většinu vašich dotazů jsme pravděpodobně už odpověděli v naší help sekci. Najdete zde přehledně uspořádaná témata a krátké návodné články. Vždy rovnou k věci.

Krok za krokem

Mini tutoriály na řešení konkrétních problémů najdete v našich návodech krok za krokem.

Lamael projekty

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Představujeme vám „Velkou příručku, jak pracovat s projektovým nástrojem Lamael“ – vašeho pomocníka pro zvládání agend, jako je Kalendář, Úkoly a ...

Přečíst více
Inventura v Lamaelu

Krok za krokem: Jak na inventuru

U každého skladu je potřeba pravidelně provádět inventuru, abyste měli jistotu, že máte ve všem pořádek. Lamael má na ni ...

Přečíst více

Krok za krokem: Výrobky a objednání materiálu

Lamael nabízí systémový prvek, který umožňuje evidenci a práci s výrobky a jejich komponenty. Můžete tedy v rámci skladového hospodářství ...

Přečíst více

Časté dotazy

Čím se Lamael odlišuje? 

Především svým intuitivním rozhraním a propracovanými detaily. Například při přepínání mezi funkcemi se zachovává paměť použitých filtrů. Přejdete třeba ze sekce Prodej do sekce Kontakty a po návratu do Prodeje najdete dříve rozpracovaná data. To vše v jednom okně. 

Jak všechno nastavím? 

Celý nástroj je v češtině. V každé části najdete videonávod a můžete také využít některého z našich proškolených poradců. K dispozici je vám i stálá technická podpora. Můžete začít čímkoliv a nikdy neuděláte chybu, protože všechny části lze propojit dodatečně.

Je možné pozvat externí spolupracovníky?

Ano, do svého účtu můžete pozvat externisty a účetní. Pozvete je v Nastavení skupiny stejně jako běžné členy týmu, jen jim nastavíte jiné role. Externista vidí jen své úkoly, kalendář a výkazy. Účetní vidí jen obchodní agendu Nákup a Prodej, tedy objednávky, faktury apod.

Co všechno Lamael integruje? 

Veškerou firemní agendu, to znamená: kalendář, email, poznámky, CRM, ERP, výkazy práce, úkoly, notifikace, aktivity, nástěnku, firemní chat, evidence, soubory, nástroje pro projektové řízení, fakturaci. Celou kancelář máte vždy u sebe ve formě webové nebo mobilní aplikace.

Mohu pracovat se soukromou i pracovní agendou? 

Ano, Lamael umožňuje evidovat soukromé a pracovní záležitosti v jednom účtu. Můžete tedy do kalendáře zadat všechny svoje aktivity a ty osobní označit jako soukromé. Pak je uvidíte jen vy. Jako soukromé si můžete označit i kontakty, úkoly, e-maily, poznámky a soubory.

Kde a jak objednám předplatné?

Svůj tarif si objednáte přímo v aplikaci v menu Předplatné. Vyberte si balíček a zvolte periodu placení - libovolný počet měsíců. Zaplaťte kartou v platební bráně a obratem vám přijde faktura - daňový doklad. Další platby se budou strhávat automaticky. Počet uživatelů můžete kdykoliv změnit.

Jsme tu pro vás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy