LAMAEL ORIGIN STORY

Může se vůbec webová aplikace narodit? Myslíme si, že může.

Bezpapírová kancelář díky CRM- Lamael Team

Lamael přišel na svět v roce 2017. V našich hlavách a zdrojových kódech je ale mnohem déle. Lamael není jenom dalším CRM systémem na trhu. Přináší úplně revoluční pohled na svět. Taky si myslíte, že v kanceláři by mělo být co nejméně papírů? Že byste měli ve firmě pracovat efektivně? My ano. A víme, že to jde. Nemusíte být šetrní jen k přírodě, buďte šetrní i k vlastnímu pracovnímu stolu.

Lamael je české CRM, které vyrábíme z různých koutů České republiky. Nejsme vázaní na jeden open office. Jsme tým nadšených lidí, které spojuje myšlenka na změnu. A právě k té se snažíme inspirovat každého podnikatele. Potřebujete systém, který je jednoduchý a který okamžitě pochopíte? Pak jste dost možná narazili na ten správný.

CRM od Lamaelu pochází z dílny Martina Pavlíka, kterého už dlouho provází posedlost jednoduchostí. Opravdu můžete nacpat všechny šanony, smlouvy, kalendáře, zápisky a poznámky do jedné aplikace? Léta strávená vývojem ukazují, že to jde.

Takže jestli máte jako my rádi jednoduchost, funkčnost a život bez papírů, jste na správné adrese. Pojďte s námi vyzkoušet Lamael. Otestovat ho můžete úplně zdarma a pokud budete mít jakoukoliv otázku, obraťte se na nás. Sice díky Lamaelu nesedíme v kanceláři, ale online jsme neustále.

Napište dotaz Martinovi