Projektový management z jednoho místa

Řiďte svůj projekt on-line a mějte všechno pod kontrolou v jediné aplikaci. Od zadání úkolů až po fakturaci.

Projektový manager pracuje s počítačem

Spolupracují s námi


Třiďte obchodní příležitosti inteligentně

Definujte si stavy pro vaše obchodní případy a vytvořte si pipeline příležitostí. 

zastupitelnost v týmu

Mějte dokonalý přehled o práci 

Chytrý kalendář je osobní i týmovou agendou napříč zařízeními. V kalendáři vidíte všechny aktivity i naplánované úkoly vás i vašeho týmu. Je také plně synchronizovatelný s Outlookem či Google kalendářem. 

včasné plnění úkolů

Deleguje práci efektivně 

Jednoduchým přidáním úkolů vytváříte kalendář pro každého člena týmu. Kalendáře s jednotlivými úkoly lze filtrovat podle kritérií. 

Vše najdete tam, kde to má být 

Každý dokument, každá informace, každá konverzace probíhá na tom správném místě. Nemusíte nic dohledávat a na nic nezapomenete. 

automatizace práce

Řízení z jednoho místa 

Databáze leadů, řízení projektů, zpracování úkolů, vystavení faktury i hlídání splatnosti na jednom místě. S námi nepotřebujete ani Excel, ani tucet různých aplikací. 

týmová spolupráce

Hlídá práci v týmu 

Lamael kontroluje návaznost úkolů a uvolňuje kapacity podle jejich plnění. Ohlídá vám zastupitelnost a v kalendáři na první pohled uvidíte, kdo je vytížený a kdo se může do něčeho pustit. 

Project managerům na míru

Lamael vznikal na základě skutečných potřeb lidí, kteří hledají způsob, jak efektivně řídit svoje projekty. Už nikdy nemusíte zapisovat tutéž informaci na dvě různá místa, dohledávat podklady nebo kontrolovat kapacitu jednotlivých lidí týmu.

Projektoví manažeři při práci
Projekty pod kontrolou

Všechno přehledně a pod kontrolou

Odteď si vystačíte s jedinou aplikací. Od poptávky, přes rozdělení projektu do úkolů a podúkolů až po vystavení finální faktury. Každý soubor a každý kousek konverzace najdete tam, kde má být, a na první pohled uvidíte, na čem lidé v týmu pracují.

Lamael můžete vyzkoušet zdarma

Nejste si jistí, jestli je pro vás Lamael to nejlepší řešení? Nevadí. Můžete ho totiž vyzkoušet zdarma a po 14 dnech se rozhodnout, jestli ho chcete s minimálním poplatkem využívat i nadále. Pokud byste se rozhodli, že pokračovat nechcete, vaše data nezmizí a zůstanou vám v Lamaelu k dispozici.

Projektový manager s notebookem a kávou

„Teď mám jak rychlý vhled do toho, co se děje a kde je potřeba zasáhnout, tak se jednoduše dokážu dostat i k podrobným informacím, výstupům, časovým výkazům, podkladům a chatům. Neztrácím čas ani tím, že bych manuálně přenášel data z jednoho místa na druhé. Pokud nemáte jasno, doporučuju Lamael.“

„Konečně nelituji toho, že jsem se vydal, jak se říká, na vlastní nohu. Už se nestresuji tím, že něco prošvihnu, nebo ztratím důležitý dokument. Všechno mám na jednom místě. V Lamaelu,“

Přemek Rychlý

Přemek pracuje na volné noze a ze svého domu v Praze řídí tým 12 lidí pěti různých profesí. Dlouho měl problém, jak si udržet přehled nad jejich prací při několika souběžně probíhajících projektech. „Trávil jsem neuvěřitelné množství času hledáním. Hledáním podkladů, hledáním termínů, informací, konverzací. Hledáním lidí s aktuálně volnou kapacitou na splnění naléhavého úkolu.“


Uvědomil si, že přichází o čas, klienty a peníze, a to hned z několika důvodů:

  • Nedokáže si udržet přehled o všem, co se s projekty děje, a někdy tudíž nestihne termín.
  • Organizace práce mu zabírá neúměrné množství času, protože nemá po ruce vhodný nástroj.
  • Nefakturuje klientům 100 % času, který se nad úkolem odpracuje.

Vyzkoušejte Lamael

Jsme tu pro vás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy