Projektový management z jednoho místa

Řiďte svůj projekt on-line a mějte všechno pod kontrolou v jediné aplikaci. Od zadání úkolů až po fakturaci.

Projektový manager pracuje s počítačem

Spolupracují s námi


Vše na jednom místě

Všechny projekty, úkoly a podúkoly, kontakty, konverzace, podklady, faktury i kalendář. V Lamaelu máte vše na jednom místě.

Podporuje práci v týmu

Od rozdělení úkolů a podúkolů po přehledný chat, váš tým bude fungovat bez vyrušování, zbytečného dohledávání informací a klidně i na dálku.

Hlídá návaznost úkolů

Lamael si pamatuje, jak jsou úkoly navzájem provázané, a pomáhá s jejich koordinací. Hlídá, když je potřeba úkol přesunout k někomu dalšímu, i když se některý krok zpozdí.

Fakturuje 100 % času

Nemusíte se složitě dopočítávat, kdo jak dlouho pracoval. Lamael měří všechen čas, který tým nad úkoly stráví, a vy můžete rovnou vystavovat faktury.

Project managerům na míru

Lamael vznikal na základě skutečných potřeb lidí, kteří hledají způsob, jak efektivně řídit svoje projekty. Už nikdy nemusíte zapisovat tutéž informaci na dvě různá místa, dohledávat podklady nebo kontrolovat kapacitu jednotlivých lidí týmu.

Projektoví manažeři při práci
Projekty pod kontrolou

Všechno přehledně a pod kontrolou

Odteď si vystačíte s jedinou aplikací. Od poptávky, přes rozdělení projektu do úkolů a podúkolů až po vystavení finální faktury. Každý soubor a každý kousek konverzace najdete tam, kde má být, a na první pohled uvidíte, na čem lidé v týmu pracují.

Lamael můžete vyzkoušet zdarma

Nejste si jistí, jestli je pro vás Lamael to nejlepší řešení? Nevadí. Můžete ho totiž vyzkoušet zdarma a po 14 dnech se rozhodnout, jestli ho chcete s minimálním poplatkem využívat i nadále. Pokud byste se rozhodli, že pokračovat nechcete, vaše data nezmizí a zůstanou vám v Lamaelu k dispozici.

Projektový manager s notebookem a kávou

„Teď mám jak rychlý vhled do toho, co se děje a kde je potřeba zasáhnout, tak se jednoduše dokážu dostat i k podrobným informacím, výstupům, časovým výkazům, podkladům a chatům. Neztrácím čas ani tím, že bych manuálně přenášel data z jednoho místa na druhé. Pokud nemáte jasno, doporučuju Lamael.“

„Konečně nelituji toho, že jsem se vydal, jak se říká, na vlastní nohu. Už se nestresuji tím, že něco prošvihnu, nebo ztratím důležitý dokument. Všechno mám na jednom místě. V Lamaelu,“

Přemek Rychlý

Přemek pracuje na volné noze a ze svého domu v Praze řídí tým 12 lidí pěti různých profesí. Dlouho měl problém, jak si udržet přehled nad jejich prací při několika souběžně probíhajících projektech. „Trávil jsem neuvěřitelné množství času hledáním. Hledáním podkladů, hledáním termínů, informací, konverzací. Hledáním lidí s aktuálně volnou kapacitou na splnění naléhavého úkolu.“


Uvědomil si, že přichází o čas, klienty a peníze, a to hned z několika důvodů:

  • Nedokáže si udržet přehled o všem, co se s projekty děje, a někdy tudíž nestihne termín.
  • Organizace práce mu zabírá neúměrné množství času, protože nemá po ruce vhodný nástroj.
  • Nefakturuje klientům 100 % času, který se nad úkolem odpracuje.

Vyzkoušejte Lamael

Jsme tu pro vás


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy