​Jak vám Lamael usnadní práci

Lamael dostane všechny vaše úkoly, projekty, zápisky, kontakty a další důležité informace na jedno místo a stane se tak místem pravdy pro celý váš team, projekt nebo firmu.


Rozdejte úkoly v teamu

Zadejte úkoly sami sobě nebo dalším členům teamu. Delegujte práci a sledujte, jak postupuje. Vždy budete mít přehled o tom, kdo na čem pracuje a jak je daleko. O změně stavu úkolu dostanete avízo e-mailem.


Sledujte odvedenou práci

Ať už pracujete na interním projektu nebo na zakázce, evidujte práci. Lamael vám pomůže měřit čas a vystaví výkazy práce pro vaše klienty. Budete mít přehled o práci lidí v teamu, o nákladech na projekty či zakázky.


Pečujte o své kontakty

Kontakty jsou pokladem vaší firmy, starejte se o ně. Zadejte všechny své kontakty do Lamaelu a už nikdy na nikoho nezapomenete. Vše rychle najdete, můžete si psát poznámky, a nechat si připomenout důležitý termín.


Využijte své know-how

Informace přicházejí a ztrácejí se. Každý v teamu něco ví. Využijte sílu informací tím, že je budete mít na jednom místě a všichni k nim budou mít přístup. Získáte tak zastupitelnost a díky chytrému hledání vše ihned najdete.


Máte rádi tabulky?

Veškerou agendu v Lamaelu můžete zobrazit také jako tabulku. Stačí na to jedno kliknutí na nástrojové liště. V tabulce můžete řadit dle hodnot ve sloupcích a podrobně filtrovat. Data snadno exportujete do CSV, XLS a XML.


Buďte mobilní

​Lamael je plně responzivní webová aplikace a vždy se přizpůsobí velikosti displeje. Svou agendu máte vždy s sebou tam, kde je připojení k internetu. Pracovat můžete v pohodě na mobilu či na tabletu​.

Zjednodušte si práci ještě dnes

​Založte si účet v Lamaelu a přidejte se k teamům a firmám, které už pracují jinak. S lehkostí, s radostí a s přehledem.

​Užijte si volnou jízdu!

​Volejte +420 603 224 837