Amfík Bukovina je areál ve Zlínském kraji a nabízí celou řadu využití. Uvnitř areálu se nachází penzion s restaurací, multifunkční hala, bungalovy, malý a velký amfiteátr, hřiště a další objekty. Proto je to místo vhodné na svatby, oslavy, firemní akce i na sport a relaxaci. Manažerkou areálu je paní Iva Zavřelová, která se o provoz areálu stará.

S čím se na nás klientka obrátila?

Areál pořádá a zařizuje celou řadu akcí. Každá akce je spojená s organizací celé řady činností. Klientka potřebovala nástroj, který jí organizaci usnadní, a díky které bude mít jednotlivé aktivity pod kontrolou.

Proč právě Lamael?

Klientka měla pozitivní zkušenost s Lamaelem u jiného projektu, a tak se rozhodla vsadit na jistotu a využít nástroj znovu. Oproti předchozímu projektu je správa areálu a pořádaní akcí více spojené s účetnictvím a fakturací, nicméně i tohle propojení Lamael zvládá.

Všechny informace přehledně na jednom místě

S organizováním akcí je spojena celá řada informací a činností. Díky Lamelu má klientka všechny tyto informace na jednom místě, a navíc dohled nad plněním jednotlivých úkolů. Od požadavků zákazníka přes rozdělení jednotlivých úkolů a sdílení informací mezi zaměstnanci až po vyúčtování a vystavení faktury.

Klientka má aplikaci Lamael napojenou na banku, a tak se platby automaticky párují s doklady. Mimo jiné má založený pokladní deník, takže může vést hotovostí pokladnu.

Díky mobilní aplikaci má paní Zavřelová kdykoliv možnost snadno zadat nějaký úkol a zároveň sledovat jeho plnění.

Šetříme čas

Používáním Lamaelu klientka šetří každý den 0,5–1 hodinu času, kterou předtím trávila administrativními činnostmi a zjišťováním, zda byly jednotlivé úkoly splněny.

„S Lamaelem jsem měla dobrou zkušenost už z jiného projektu, a tak pro mě byl jasnou volbou. Ani v tomto případě nezklamal. Díky možnosti propojení s účetnictvím a fakturací je administrace spojená s každou akcí výrazně snazší a já mám tak všechny informace na jednom místě.manažerka areálu Iva Zavřelová.

Související témata

Související články

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Vzdálená spolupráce: 4 způsoby, jak efektivně řídit tým na dálku

Vzdálená spolupráce: 4 způsoby, jak efektivně řídit tým na dálku

Virtuální týmy v nové éře: 5 inovativních strategií pro efektivní práci na dálku

Virtuální týmy v nové éře: 5 inovativních strategií pro efektivní práci na dálku

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}