Připravili jsme pro vás v Lamaelu novinku, která zjednoduší vaše každodenní úkoly a zajistí rychlejší a přehlednější přístup k potřebným informacím.

Nejprve úvodem: Co je to „activity feed“ neboli záznam o aktivitě?

Activity feed, někdy také nazývaný jako newsfeed (novinkový kanál), je seznam akcí provedených uživateli na aplikaci nebo webové stránce v reálném čase. Tento záznam o aktivitě zobrazuje informace z online komunity uživatele, jako jsou lajky, sledování, komentáře, příspěvky a sdílení obsahu.

Záznamy o aktivitách jsou užitečným způsobem, jak udržet uživatele zapojené do platformy a motivovat je k interakci a spojení s ostatními. Pozitivně ovlivňují klíčové ukazatele výkonnosti aplikace nebo webové stránky, jako jsou míra zapojení a celková spokojenost uživatele, což z nich činí nezbytnou součást platforem zaměřených na komunitu, jako jsou sociální aplikace (např. Facebook a Instagram) a profesionální nástroje (např. Microsoft Teams a Hubspot apod.).

Použití záznamů o aktivitách umožňuje aplikacím neustále aktualizovat proud obsahu vytvářeného uživateli (UGC neboli User Generated Content), díky tomu se pravidelně objevuje nový a mnohdy zajímavý obsah.

Tip: Přečtěte si náš článek Jak zvýšit povědomí o značce a zadarmo? Využijte UCG.

Záznamy o aktivitách v Lamaelu

Díky této funkci teď budete mít kompletní přehled o všem, co se ve vašem týmu děje. Jak se k záznamům o aktivitách dostanete?

  • Po přihlášení do Lamaelu klikněte na logo Lamy v levém horním rohu,
  • pak se přepněte z „Nástěnky“ do „Historie“
  • a jste tam!

Záznamy o aktivitách

V této části si můžete zobrazit veškerou aktivitu lidí z vašeho týmu a libovolně filtrovat – podle typu (poznámky, dokumenty, úkoly), vykonavatele nebo projektu (klasicky přes trychtýř vpravo). Díky tomu budete mít mnohem snazší přístup k informacím.

Filtr

Věříme, že nově zavedená funkce vám usnadní práci a zvýší vaši produktivitu. Děkujeme za vaši loajalitu i podporu a těšíme se zase příště na sdílení dalších aktualit a různých vychytávek.

Víte o tom, že Lamael usnadňuje delegování úkolů a automatizuje procesy? Kromě toho šetří až 50 % času díky chytrým funkcím, které hlídají práci v týmu a kontrolují návaznost úkolů. Chcete se o Lamaelu dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme.

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Vzdálená spolupráce: 4 způsoby, jak efektivně řídit tým na dálku

Vzdálená spolupráce: 4 způsoby, jak efektivně řídit tým na dálku

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}