Pharmafit je rodinná firma, která pochází ze srdce Moravy a zabývá se výrobou kosmetiky, doplňků stravy a kávy pod značkou Renovality. Snaží se dělat své produkty trochu jinak, s úctou k přírodě a bez přidaných syntetických látek, konzervantů nebo barviv. Své portfolio Pharmafit neustále rozšiřuje o nové segmenty produktů.

 

S čím potřebovala firma Pharmafit pomoct a proč vsadila na Lamael?

Společnost Pharmafit hledala nástroj, který by jí pomohl sjednotit komunikaci a koordinaci celého týmu. Potřebovala totiž zlepšit řízení celého podniku a veškeré projekty a úkoly transparentně sdílet se svými pracovníky.

Lamael už znali z minulosti, protože ho kdysi vyzkoušeli. Upustili od něj kvůli firemní reorganizaci a následně využívali i jiné CRM. Nyní se rozhodli k Lamaelu naplno vrátit, a to hlavně proto, že je jednoduchý, přehledný a nenáročný i pro méně zdatné uživatele moderních technologií.

 

 Pravá ruka, bez které už ani ránu 

I když společnost Pharmafit na poprvé u Lamaelu nezůstala, cestu si k němu nakonec našla. Na trhu totiž nenašla jiný nástroj, který by jí pomohl současně:

  • optimalizovat přehled úkolů a firemních kampaní,  
  • zlepšit interní komunikaci, 
  • udržovat transparentnost projektů, úkolů i informací v týmu, 
  • evidovat a zpětně kontrolovat vypracování úkolů a projektů. 

A zároveň splnit požadavek, aby se v něm vyznal i člověk, který internet ani další technologie téměř nevyužívá. Lamael je navíc jako jeden z mála nástrojů plně v českém jazyce a k dispozici našim klientům je i česká podpora, která s čímkoliv pomůže a poradí. Zaučování ale většinou není potřeba, protože je Lamael natolik intuitivní, že se s ním člověk sám naučí během chvíle 

Firma Pharmafit ho používá lehce přes rok a je s ním velmi spokojená. Bohužel si neeviduje, kolik času jim organizace firmy, projektů i týmu zabírá, nicméně se Lamael stal jejich pravou rukou, která usnadňuje každodenní administrativní činnosti a celkovou koordinaci. 

„Lamael je pro nás již neodmyslitelný pomocník při zpětné kontrole a evidování vypracování úkolů a projektů. Díky němu máme přehled v projektech, úkolech a zlepšila se i interní komunikace.“ 

– Tomáš Brychta, manažer 

Související témata

Související články

Mikromanagement zabíjí vaši efektivitu: Zjistěte, jak se vyhnout přehnanému kontrolování svého týmu

Mikromanagement zabíjí vaši efektivitu: Zjistěte, jak se vyhnout přehnanému kontrolování svého týmu

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Krok za krokem: Jak na inventuru

Krok za krokem: Jak na inventuru

Jak na management firmy efektivně, aneb řiďte firmu tak, aby vám zbyl čas i peníze

Jak na management firmy efektivně, aneb řiďte firmu tak, aby vám zbyl čas i peníze

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}