Společnost TT media health se zaměřuje na offline i online marketing v oblasti zdravotnictví a farmacie. Specializuje se na zdravotnické kampaně a stará se o tvorbu obsahu, tisk a distribuci marketingových materiálů lékařům a zdravotníkům. Lékařům i nelékařským zdravotním pracovníkům pomáhá společnost s online reklamou či správou sociálních sítí a zajišťuje pro ně také vzdělávací akce. V neposlední řadě realizuje TT media health i marketingové průzkumy a mystery shopping. 

 

Firma hledala efektivnější nástroj pro správu databáze 

Protože se databáze klientů TT media health s.r.o. neustále rozrůstá, začala společnost hledat efektivnější řešení pro její správu. Cílem bylo získat nástroj, který pomůže sjednotit databázi klientů i přehled jejich schůzek, telefonátů, fakturace a všechny další důležité informace na jedno přehledné místo – bez nutnosti používat několik různých programů jako tomu bylo dříve 

Svou jednoduchostí, rychlostí a intuitivním ovládáním zaujal společnost mezi všemi CRM systémy na českém trhu právě Lamael. Zásadní pro TT media healt bylo, že Lamael spojuje výhody řady nástrojů dohromady a dá se využít ke komplexnímu evidování celé zakázky – od prvního oslovení konkrétního zákazníka až po fakturaci jeho kampaně.  

 

Systém přístupný okamžitě a odkudkoliv 

Plusové body navíc si u klienta získal Lamael za dostupnost v on-line prostředí bez nutnosti instalace aplikace a za responzivní design pro mobilní zařízení. Po zakoupení systému ho totiž mohli začít všichni členové TT media health hned využívat.  

Pracovníci získali možnost sledovat průběh jednání s klientem od prvotního oslovení přes uzavření zakázky až po fakturaci přehledně na jednom místě. Práci jim zjednodušil i systém ukládání souborů, který pomáhá snadno a rychle sdílet firemní dokumenty s kolegy. 

 

Rychlost, na kterou zaměstnanci nebyli zvyklí 

V současné době používá společnost ke správě zákaznické databáze Lamael už více než rok. Chválí si bleskovou rychlost, na kterou u předešlých systémů nebyli zvyklí, a oceňují i velkou úsporu času, kterou jim sjednocení všech klientských dat do jednoho nástroje přineslo. Kladně v TT media health hodnotí také jednoduchý systém připomínek, díky kterému se jim daří svědomitě plnit všechny smluvené termíny. 

„Na rozdíl od jiných CRM systémů, tady nám nikdo nenutil počáteční analýzu za několik desítek tisíc korun. Jednoduše jsme si Lamael objednali a mohli jsme ho začít hned používat. Navíc kompletně on-line bez nutnosti instalovat si nějakou aplikaci,“ pochvaluje si Tomáš Truksa, jednatel společnosti TT media health s.r.o. 

Související témata

Související články

Areál Amfík Bukovina pořádá jednu akci za druhou a díky Lamaelu mu to jde jako po másle

Areál Amfík Bukovina pořádá jednu akci za druhou a díky Lamaelu mu to jde jako po másle

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

Lamael zkvalitnil firmě Forbes Ideal Place zákaznickou péči i komunikaci v týmu

Lamael zkvalitnil firmě Forbes Ideal Place zákaznickou péči i komunikaci v týmu

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}