Firma MOODEN patří mezi přední designová interiérová studia. Převádí do skutečnosti představy vysněného interiéru pomocí 3D vizualizací, zakázky pak v MOODENu i sami realizují, včetně vlastní výroby. Zabývají se návrhy a realizacemi všech typů interiérů – od velkých hotelů a kanceláří přes rodinné domy až po malé byty nebo i jednotlivé místnosti.  

 

S čím se na nás firma MOODEN obrátila? 

V MOODENu se v rámci každodenních pracovních činností používalo mnoho nejrůznějších nástrojů: od kancelářských sad Microsoftu i Googlu přes účetní a CRM systémy až po vícero projektových manažerů dedikovaných pro specifické činnosti. Výsledkem byl určitý chaos a nutnost manuálně přenášet data mezi systémy, čímž docházelo nejen ke zbytečným prodlevám, ale i chybám. Společnost tedy nutně potřebovala centralizovat procesy z mnoha softwarových nástrojů na jedno místo.  

 

Lamael vítězí díky CRM i snadnou spoluprácí s externími pracovníky 

K výběru optimálního projektového nástroje v MOODENu přikročili stejně pečlivě jako k navrhování jedinečných designových interiérů. Provedli tedy detailní průzkum trhu a srovnávali parametry dostupných projektových nástrojů. Výběr se nakonec zúžil na dva kandidáty. Proč padla nakonec volba právě na Lamael? Hned z několika důvodů: 

  • v Lamaelu není oddělené CRM od jednotlivých projektů, z vyhraného obchodu automaticky vygenerujete projekt 
  • poskytuje externím pracovníkům možnost práce zdarma, 
  • je jednodušší a přehlednější než konkurenční adept 
  • a především vycházel Lamael výrazně levněji. 

Navíc si v MOODENu mohli všechny funkce, možnosti i uživatelské rozhraní Lamaelu dostatečně důkladně prověřit a vyzkoušet za běžného provozu firmy, a to díky bezplatné 14denní zkušební verzi. 

 

Vše na jednom místě, bez chyb a s úsporou času i nákladů 

V MOODENu používají Lamael zatím krátce, zhruba něco přes 3 měsíce, a zatím postupně implementují všechny dostupné funkcionality systému. V současnosti používají Kontakty, Obchody, Projekty a Úkoly a rozjíždí implementaci II. fáze, a to rozšíření o prodej. Dále plánují III. fázi implementace, a to rozšíření o nákup a integraci s účetním softwarem s následnou možností detailního ekonomického vyhodnocení dokončených projektů. Díky možnosti přizpůsobení Lamaelu na míru každému uživateli mají ale možnost integrace i s dalším softwarem.  

I když tedy zatím nepoužívají Lamael naplno, už nyní si pochvalují úsporu nejen finanční, ale i časovou, a to v řádu desítek hodin měsíčně. Především ale mají vše podstatné na jednom místě a nemusí tedy nic ručně přepisovat. Díky tomu se i snížila chybovost v administrativních úkonech. V neposlední řadě jim přijde vhod dostupnost Lamaelu online, a to napříč všemi mobilními zařízeními bez nutnosti instalace dedikovaných aplikací, což v MOODENu oceňují zejména při terénní práci při zaměřování interiérů v úvodních fázích projektů. 

„Lamael se pro nás stal každodenním parťákem. Projektové řízení pomocí kanban, CRM a úkoly jsou jen začátek tohoto, co Lamael ve skutečnosti nabízí. To vše za velmi příjemnou cenu a s nadstandardním servisem okolo. Držím palce, jen tak dál!“  

Michal Navrátil, CEO společnosti MOODEN. 

 

Související témata

Související články

Areál Amfík Bukovina pořádá jednu akci za druhou a díky Lamaelu mu to jde jako po másle

Areál Amfík Bukovina pořádá jednu akci za druhou a díky Lamaelu mu to jde jako po másle

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

Lamael zkvalitnil firmě Forbes Ideal Place zákaznickou péči i komunikaci v týmu

Lamael zkvalitnil firmě Forbes Ideal Place zákaznickou péči i komunikaci v týmu

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}