Pořád ještě přemýšlíte nad tím, zda využít Lamael pro svoje projekty? Podívejte se na recenzi Lukáše Martínka z webu Nástroje pro web. Možná zjistíte, že jsme pro váš projektový management opravdu ta nejlepší volba.

Možná si kladete otázku, zda je Lamael opravdu tak výborný nástroj pro řízení projektů, jak ho na svém webu prezentujeme my. Pokud po přečtení recenzí na Googlu a na Facebooku stále ještě váháte, přečtěte si názor profesionála v oboru, který Lamael prověřil ze všech stran.

Lamael ze všech úhlů pohledu

Lukáš Martínek se do recenze Lamaelu pustil opravdu důkladně, a proto se v recenzi dozvíte o všem, na co jsme my tolik pyšní a co by vás mohlo zajímat.

Důvěryhodnost: stoprocentní

Z hlediska důvěryhodnosti jsme obstáli na jedničku. Nás to samozřejmě nepřekvapí a vás by už také nemělo. Ve svém týmu máme jenom ty nejlepší a na aplikaci Lamael pracujeme od roku 2016. Dalším faktorem, který mluví za nás, je řada špičkových firem, které projektové řízení prostřednictvím Lamaelu využívají: myTimi, Virtual Lab, Pharmafit a další.

Funkce: bezkonkurenční

Z recenze je jasné, že se Lukáš funkcemi Lamaelu zabýval opravdu do hloubky. V recenzi potom najdete všechny funkce přehledně zanalyzované. Kromě řízení projektů a správy úkolů, totiž Lamael zvládá i výkazy, CRM a správu kontaktů, propojení s emailem, přidávání souborů, chat, nákupy a prodeje, a řadu dalších věcí.

Uživatelské prostředí: přehledné, stylové a česky

Lukáš, stejně jako stovky našich klientů, ocenil i naše uživatelské prostředí. Kromě toho, že je kompletně celé v češtině je totiž také stylové a přehledné, a proto se v něm dobře pracuje.

Jednoduchost používání: samozřejmá

Lamael vás nezaskočí ani bezpočtem svých funkcí. Vše děláme tak, aby byl jako firemní software dokonale přehledný a dobře se s ním pracovalo. Těší nás, že Lukáš ocenil také instruktážní video, které je zdarma, a naši zákaznickou podporu (to v případě, že byste přece jen potřebovali s něčím poradit). Na vaši spokojenosti nám totiž záleží.

A je toho ještě víc

Lukáš se dále v recenzi zmiňuje například i o zábavnosti Lamaelu nebo cenovém rozhraní. Jako bonus vás pak čeká taky Q&A s naším CEO, Martinem Pavlíkem. Pokud vás zajímá konečný verdikt a chcete si přečíst kompletní recenzi, odkaz najdete zde:

Přečíst recenzi

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}