Lamael běží první měsíc vždy zdarma. Poté si můžete vybrat, zda budete pokračovat s předplatným na měsíc nebo celý rok. Můžete Lamael používat i zdarma a to do limitu 500 záznamů.

Po registraci a spuštění aplikace se v Lamaelu zobrazí řádek s informací o tom, kolik dnů vám zbývá v rámci testovacího režimu.

předplatné

Když si Lamael ve zkušební době oblíbíte, můžete se rozhodnout pro jednu ze dvou variant předplatného. Nastavení najdete v pravém horním rohu. Po kliknutí na oranžové tlačítko s vaším jménem a názvem pracovní skupiny se rozbalí roletka s nabídkou, ve které klikněte na možnost „Předplatné“.

předplatné

V dalším kroku se zobrazí detail aktuálního stavu vašeho předplatného a možnost ho prodloužit nebo změnit.

předplatné 3

Po kliknutí na tlačítko „Prodloužit předplatné“ se zobrazí formulář s objednávkou, ve které je automaticky předvyplněná doba 12 měsíců. K ročnímu předplatnému se váže snížená cena 290Kč za uživatele a měsíc.

předplatné 4

Délku předplatného můžete upravit na kratší dobu než 1 rok. Cena za měsíc a uživatele se automaticky přepočítá na základní hodnotu 350Kč.

předplatné 5

Pokud zvolíte předplatné na delší dobu než 1 rok, cena za uživatele a měsíc používání Lamaelu se naopak sníží na 260Kč.

předplatné 6

Předplatné můžete uhradit jednorázově nebo formou měsíčních plateb. V okně s objednávkou pod volbou délky předplatného nejprve doplňte fakturační údaje. Pod fakturačními údaji najdete možnost „Povolit pravidelnou úhradu předplatného“. Pokud ji zaškrtnete, rozpočítá se cena za přeplácené období na měsíční platby. V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu, kde si zvolíte platbu kartou nebo bankovním převodem.

předplatné 7

Tak jako Lamael poskytuje slevu podle toho, jakou délku spolupráce zvolíte, tak můžete čerpat slevu i za větší počet uživatelů. Cena za uživatele na 1 měsíc je stejná pro 1-10 uživatelů. Připojíte-li do pracovní skupiny více uživatelů, sníží se základní cena z 350Kč na 320Kč za uživatele a měsíc a nižší bude i roční předplatné – 270Kč místo 290Kč za uživatele a měsíc.

Výhodou je, že pokud si předplatíte zvolené období (například 1 rok) a v průběhu používání aplikace změníte počet uživatelů, bude se cena za 1 měsíc vždy přepočítávat podle toho, na jakou množstevní slevu máte nárok.

Počet uživatelů změníte přes volbu „Změnit předplatné“ v okně s detailem aktuálního stavu.

předplatné 8

Po kliknutí na tlačítko „Změnit předplatné“ můžete zvýšit nebo snížit počet uživatelů. Pokud jste uhradili předplatné na určitou dobu předem, pak se váš „kredit“ automaticky přepočítá podle získané množstevní slevy.

předplatné 9

Související témata

Související články

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Jak Lamael šetří desítky tisíc korun měsíčně firmě TK Servis Technology?

Krok za krokem: Jak na inventuru

Krok za krokem: Jak na inventuru

Jak na management firmy efektivně, aneb řiďte firmu tak, aby vám zbyl čas i peníze

Jak na management firmy efektivně, aneb řiďte firmu tak, aby vám zbyl čas i peníze

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

„Lamael je neodmyslitelný pomocník, který nám vylepšil interní komunikaci,“ říká vedení společnosti Pharmafit

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}