Lamael běží první měsíc vždy zdarma. Poté si můžete vybrat, zda budete pokračovat s předplatným na měsíc nebo celý rok. Můžete Lamael používat i zdarma a to do limitu 500 záznamů.

Po registraci a spuštění aplikace se v Lamaelu zobrazí řádek s informací o tom, kolik dnů vám zbývá v rámci testovacího režimu.

předplatné

Když si Lamael ve zkušební době oblíbíte, můžete se rozhodnout pro jednu ze dvou variant předplatného. Nastavení najdete v pravém horním rohu. Po kliknutí na oranžové tlačítko s vaším jménem a názvem pracovní skupiny se rozbalí roletka s nabídkou, ve které klikněte na možnost „Předplatné“.

předplatné

V dalším kroku se zobrazí detail aktuálního stavu vašeho předplatného a možnost ho prodloužit nebo změnit.

předplatné 3

Po kliknutí na tlačítko „Prodloužit předplatné“ se zobrazí formulář s objednávkou, ve které je automaticky předvyplněná doba 12 měsíců. K ročnímu předplatnému se váže snížená cena 290Kč za uživatele a měsíc.

předplatné 4

Délku předplatného můžete upravit na kratší dobu než 1 rok. Cena za měsíc a uživatele se automaticky přepočítá na základní hodnotu 350Kč.

předplatné 5

Pokud zvolíte předplatné na delší dobu než 1 rok, cena za uživatele a měsíc používání Lamaelu se naopak sníží na 260Kč.

předplatné 6

Předplatné můžete uhradit jednorázově nebo formou měsíčních plateb. V okně s objednávkou pod volbou délky předplatného nejprve doplňte fakturační údaje. Pod fakturačními údaji najdete možnost „Povolit pravidelnou úhradu předplatného“. Pokud ji zaškrtnete, rozpočítá se cena za přeplácené období na měsíční platby. V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu, kde si zvolíte platbu kartou nebo bankovním převodem.

předplatné 7

Tak jako Lamael poskytuje slevu podle toho, jakou délku spolupráce zvolíte, tak můžete čerpat slevu i za větší počet uživatelů. Cena za uživatele na 1 měsíc je stejná pro 1-10 uživatelů. Připojíte-li do pracovní skupiny více uživatelů, sníží se základní cena z 350Kč na 320Kč za uživatele a měsíc a nižší bude i roční předplatné – 270Kč místo 290Kč za uživatele a měsíc.

Výhodou je, že pokud si předplatíte zvolené období (například 1 rok) a v průběhu používání aplikace změníte počet uživatelů, bude se cena za 1 měsíc vždy přepočítávat podle toho, na jakou množstevní slevu máte nárok.

Počet uživatelů změníte přes volbu „Změnit předplatné“ v okně s detailem aktuálního stavu.

předplatné 8

Po kliknutí na tlačítko „Změnit předplatné“ můžete zvýšit nebo snížit počet uživatelů. Pokud jste uhradili předplatné na určitou dobu předem, pak se váš „kredit“ automaticky přepočítá podle získané množstevní slevy.

předplatné 9

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}