Vytvořit si na zdi kanceláře nástěnku je fajn, ale nesplní to svůj účel, pokud tam fyzicky vy ani vaši kolegové nejste. Naopak jedna elektronická nástěnka může představovat takřka neomezené možnosti. Budete díky ní mít všechny své projekty pod kontrolou, předávat vždy ty nejčerstvější informace a komunikovat s kolegy, ať jste, kde jste. Co dalšího elektronická nástěnka zvládne? Vše, co si pro ni vymyslíte.

Elektronická nástěnka jako nový trend v předávání informací

Elektronická nástěnka představuje pracovní prostor vytvořený pro konkrétní projekty, týmy nebo třeba celou firmu. Záleží jen na vás, jaký účel jí dáte. V každém případě bude sdílení informací jednodušší a rychlejší než kdy dříve.

Tip: Koukněte se na krátké video se CEO Lamaelu Martinem Pavlíkem, který vám krok za krokem prozradí, jak si elektronickou nástěnku vytvořit a efektivně ji využívat.

Projekt pod drobnohledem

Každý projekt má svá specifika. Větví se na několik menších úkolů, aktivit, poznámek, souborů a dokumentů. Je pro něj stanoven konkrétní rozpočet a k dispozici máte vždy jen určitou časovou dotaci. A právě díky projektové nástěnce budete mít tohle všechno vždycky na očích. Nikdy nezazdíte žádný deadline a lehce si připomenete podmínky sjednané s klienty.

V Lamaelu si navíc můžete nastavit notifikace, které vás upozorní na vše, co je na nástěnce nového. Hned po aktualizaci své e-mailové schránky nebo přihlášení do aplikace budete vědět, co nového se událo.

Zároveň nikdy neztrácíte čas dlouhým hledáním potřebných informací. Projektový nástroj Lamael disponuje funkcí rychlého fulltextového vyhledávače, který projde konkrétní nástěnku a během pár vteřin naservíruje data, která zrovna potřebujete pro svou práci.

Týmová spolupráce v chodu

Týmová nástěnka může ve vaší firmě fungovat jako sociální síť, kam pozvete publikum, které se bude podílet na vytváření obsahu.

Pracuje část vašeho týmu v terénu a část v kanceláři? Tím spíše potřebujete virtuální nástěnku, která udrží vaši spolupráci v chodu. Můžete vyvěsit příspěvek a vyzvat k rozvinutí komunikačního vlákna, ze kterého může vyústit skvělý nápad. Zajímá vás názor konkrétního kolegy? Označte ho v komentáři a zapojte ho tím do diskuse.

Podívejte se i na další tipy, jak používat nástěnku pro komunikaci v týmu.

Hromadná rozesílka

Dejte ostatním vědět, na čem zrovna pracujete, co se vám povedlo nebo kde to naopak skřípe a vám by se hodila pomocná ruka. Výhodou firemní nástěnky je skutečnost, že všechny odeslané zprávy vidí automaticky všichni kolegové, pro které jste nastavili nástěnku jako viditelnou – nemusíte se obávat, že by vaše sdělení skončilo v hromadě nepřečtených e-mailů.

Chcete některé ze záznamů zachovat v papírové formě? V Lamaelu si můžete všechny příspěvky pohodlně vyexportovat do vybraných formátů a vytisknout.

Mějte svou virtuální nástěnku neustále po ruce

Důvodů, proč se již více než 1 390 týmů zabydlelo právě v Lamaelu, existuje několik:

  • propojuje celý tým
  • přispívá k efektivnímu řízení projektů
  • zjednodušuje podnikání
  • fakturuje a reportuje na jedno kliknutí
  • zvyšuje úspěšnost uzavření obchodů

To všechno navíc z webového prohlížeče i z aplikace vašeho chytrého telefonu. Tento unikátní nástroj s českým prostředím můžete vyzkoušet zcela zdarma. Tak na co ještě čekáte?

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}