ZÁKLADNÍ FUNKCE LAMAEL CRM

ÚKOLY

Tohle je základní pilíř systému, který umožňuje delegovat úkoly a sledovat jejich řešení. Pomocí úkolů zadáte práci sobě i ostatním členům týmu. Úkoly můžete filtrovat například podle řešitele nebo projektu.

Moje nedokončené úkoly

PROJEKTY

Projekty sdružují úkoly do větších celků. Projektem může být cokoliv od zakázky po přípravu firemního večírku. Anebo si můžete plánovat vlastní dovolenou a odškrtávat si, které památky už jste viděli. Pod projektem si nemusíte představovat jen obchodní zakázky nebo případy.

Projekty

AKTIVITY

Aktivity slouží k zaznamenání pracovních událostí. jako je třeba telefonát zákazníkovi nebo záznam z jednání. Je to zároveň výkaz práce, na základě kterého můžete fakturovat. Díky Aktivitám budete mít přehled o tom, kdo na zakázce pracuje a jaký kus práce udělal.

Aktivity můj den

KONTAKTY

Potřebujete mít všechny vaše pracovní kontakty pohromadě? Tady uvidíte seznam vašich zákazníků, dodavatelů, partnerů a dalších pracovních kontaktů. U každého z nich si můžete naplánovat další akci, takže už nezapomenete zavolat zpět a domluvit si dalších schůzku.

Kontakty

OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Žádná obchodní příležitost už vám neunikne. Zapište si každý možný obchod a postupně ho posouvejte k uzavření objednávky. Vždy uvidíte, jaké příložitosti máte v jaké fázi obchodního procesu. Přehledně a jednoduše. Pro změnu stavu stačí případ přetáhnout myší do dalšího sloupce.

Obchodní příležitosti - Pipeline

PRODEJ

Na základě projektů, úkolů a aktivit můžete rovnou fakturovat! Nepotřebujete žádný další systém či sofistikované řešení. V Lamaelu vystavíte fakturu na pár kliknutí. V sekci prodej rovněž evidujete veškeré vystavené nabídky, zálohové faktury a sledujete provedené platby.

Prodej - Faktury vystavené

NÁKUP

Lamael zvládne kompletní nákupní agendu vašeho podnikání. Můžete vystavovat objednávky svým dodavatelům, přijímat faktury, vystavovat platební příkazy a evidovat platby. Navíc se zbavíte papírů, protože přijaté faktury naskenujete a připojíte přímo k fakturám v Lamaelu.

Nákup - Objednávky vastavené

POZNÁMKY

Překypujete nápady? Potřebujete neustále zaznamenávat myšlenky? Sekce poznámky umožňuje sdílet obecné informace, tipy a doporučení, které nespadají do žádného projektu, ale usnadní fungování firmy a sdílení informací. A to i těch, které s firmou zdánlivě nesouvisí. Třeba polední nabídku nejbližší restaurace.

Poznámky v CRM aplikaci Lamael

SOUBORY

Tohle je nejsnadnější správa dokumentů, jakou jste kdy viděli. Hoďte si sem všechny soubory co potřebujete sdílet v teamu, uložit a dohledat. Označte soubory štítky, doplňte popisky a vše najdete během pár vteřin. Listujte náhledy, jako v galerii. Posílejte soubory mailem. Máte je vždy s sebou.

Snímek obrazovky z aplikace Lamael s úložištěm souborů

CHAT

V rámci projektů můžete chatovat s Vaším týmem, takže práce na dálku je hračkou. Všechny diskuse, podklady a informace o projektu jsou vždy po ruce. A pokud na projektu pracuje více lidí, můžou se snadno zastoupit, protože jsou pořád „v obraze“.

Chat - Teamová komunikace v CRM, Lamael.cz

NÁSTĚNKA

Firemní komunikace nebyla nikdy jednodušší. Není nad to připnout něco na nástěnku. Ještě máte ve firmě tabuli na zdi? A co lidé mimo firmu? Technici, obchodníci... Jak často ji vídí? Pojďte na to jinak a noste si nástěnku vždy s sebou, kamkoli se jen vydáte. S Lamaelem je to hračka.

Digitální nástěnka v aplikaci Lamael

MOBILITA

S Lamaelem máte svou firmu vždy s sebou. Lamael je webová aplikace v cloudu, je plně responzivní a běží v prohlížeči na PC, Applu, tabletu i na mobilu. Pro chytré telefony s OS Android máme mobilní aplikaci. Jablíčkové telefony na iOS nepřijdou zkrátka a také brzy dostanou svou appku.

Zjednodušte si práci ještě dnes

Založte si účet v Lamaelu a přidejte se k teamům a firmám, které už pracují jinak. S lehkostí, s radostí a s přehledem.

Užijte si volnou jízdu!

Volejte +420 603 224 837