WORKSPACE

Workspace je váš pracovní prostor v cloudu. Je to místo, kde sídlí vaše virtuální kancelář. Místo, kde máte všechna svoje data a informace.

Při vytvoření účtu v Lamaelu je založen váš první workspace. Můžete sem pozvat další členy vašeho teamu a nebo si později založit další workspace, pokud budete potřebovat zcela oddělený prostor pro vaši práci.

Pro co založit workspace

Workspace založte sami pro sebe a nebo pro skupinu lidí, kteří budou pracovat společně.

  • můj osobní workspace
  • rodina nebo domácnost
  • firma nebo organizace
  • projekt nebo team

Osobní workspace

Lamael můžete používat sami pro sebe, pro svou osobní agendu. Obdobně jako papírový diář, kde si vedete svůj kalendář, úkoly, kontakty a poznámky. Získáte přehled nad svými termíny a aktivitami, vše budete mít přehledně na jednom místě.

Rodina nebo domácnost

Lamael je skvělý nástroj pro organizaci domácnosti. Dejte si sem nákupní seznam, kontakty na opraváře, důležité informace, návody k přístrojům, smlouvy a důležité dokumenty. Vše snadno najdete.

Firma nebo organizace

To je hlavní důvod, proč jsme Lamael vytvořili. Pro řízení firmy. Pozvěte sem svoje kolegy, zaměstnance a spolupracovníky. Ať už podnikáte sám, jste rodinná firma nebo firma s dvaceti zaměstnanci, Lamael vám usnadní spoustu času a práce.

Projekt nebo team

Nejste přímo firma, ale máte něco společného. Tvoříte projekt a nebo kopete za stejnou věc. Lamael vám umožní snadno spolupracovat, sdílet a komunikovat.

CHAT

V rámci projektů můžete chatovat s Vaším týmem, takže práce na dálku je hračkou. Všechny diskuse, podklady a informace o projektu jsou vždy po ruce. A pokud na projektu pracuje více lidí, můžou se snadno zastoupit, protože jsou pořád „v obraze“.

Zjednodušte si práci ještě dnes

Založte si účet v Lamaelu a přidejte se k teamům a firmám, které už pracují jinak. S lehkostí, s radostí a s přehledem.

Užijte si volnou jízdu!

Volejte +420 603 224 837

Enter your text here...