• Home
  • |
  • Blog
  • |
  • Krok za krokem: Jak používat nástěnku pro komunikaci v teamu

Krok za krokem: Jak používat nástěnku pro komunikaci v teamu

Nástěnka v Lamaelu slouží spolu s chatem jako místo pro komunikaci mezi kolegy. Sdílejte zde důležité události nebo se pochlubte úspěchy.

Ve webové aplikaci zapnete okno s nástěnkou kliknutím na obrázek „Lamy“ v levém horním rohu (v mobilní aplikaci najdete přístup přímo v hlavním menu). Pro přidání příspěvku na nástěnku klikněte na zelené tlačítko „Nový záznam“.

nastenka

Otevře se okno pro zadání příspěvku. Napište svůj vzkaz, a pokud chcete, přidejte i nadpis. Přílohu k příspěvku přidáte kliknutím na zelené tlačítko „Přidat přílohu“.

nastenka

Po kliknutí na tlačítko se otevře nabídka soborů, které máte již v Lamaelu nahrané. Pro přidání některého z nich stačí kliknout na zvolený soubor. Pokud chcete nahrát novou přílohu z počítače, klikněte na ikonku složky v pravém horním rohu okna a otevře se přístup k vašim složkám.

nastenka

Nahraný soubor se zobrazí v kartě s příspěvkem jako náhled, který se po kliknutí zvětší. Všechny takto nahrané soubory se automatický přidají i do funkce „Soubory“, odkud je můžete znovu použít pro další účely.

nastenka

K příspěvku můžete přidat také obrázek. Klikněte na symbol obrazovky na konci horního řádku s nabídkou ikon pro úpravu textu. Otevře se okno s přehledem obrázků uložených v Lamaelu. Můžete vybrat jeden z nich nebo vložit obrázek z počítače kliknutím na ikonu kancelářské spony.

nastenka

Po kliknutí na „sponku“ se otevře okno s nabídkou všech souborů v Lamaelu. Klikněte na ikonu složky v pravém horním rohu okna a otevře se přístup ke složkám v počítači.

nastenka

Po kliknutí na „sponku“ se otevře okno s nabídkou všech souborů v Lamaelu. Klikněte na ikonu složky v pravém horním rohu okna a otevře se přístup ke složkám v počítači.

nastenka

Příspěvku přidejte barvu, kterou si zvolíte z nabídky zobrazené po kliknutí na ikonu „palety“ v levém dolním rohu okna.

nastenka

Takto vypadá uložený příspěvek na nástěnce.

nastenka

Když je příspěvek uložený na nástěnce, můžete k němu s kolegy přidávat komentáře a vytvořit tak komunikační vlákno. Komentář přidáte tak, že kliknete na příspěvek na nástěnce a v detailu příspěvku scrollujete dolů k části „Přidat komentář“. Napište svůj vzkaz a klikněte na „Odeslat“. Pozor – příspěvky se nedají smazat.

nastenka

 

Related Posts

Projektový management s Ganttovým diagramem v Lamaelu

Krok za krokem: Jak si psát poznámky a mít v nich přehled

Krok za krokem: Jak zasílat soubory e-mailem

Krok za krokem: Jak pracovat s úkoly a aktivitami v kalendáři

Pavla Rýgrová


Your Signature

Leave a Reply


Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}