Řízení projektů jednoduše a bez stresu

Zkoordinujte svůj tým a mějte všechny projekty, faktury i termíny pod kontrolou díky projektovému nástroji Lamael.

Konzultant využívá systém Lamael

Spolupracují s námi


včasné plnění úkolů

Deleguje práci efektivně

Jednoduchým přidáním úkolů vytváříte kalendář pro každého člena týmu. Kalendáře s jednotlivými úkoly lze filtrovat podle kritérií. 

zastupitelnost v týmu

Mějte dokonalý přehled o práci

Chytrý kalendář je osobní i týmovou agendou napříč zařízeními. V kalendáři vidíte všechny aktivity i naplánované úkoly vás i vašeho týmu. Je také plně synchronizovatelný s Outlookem či Google kalendářem. 

Vše najdete, kde to má být 

Každý dokument, každá informace, každá konverzace probíhá na tom správném místě. Nemusíte nic dohledávat a na nic nezapomenete. 

automatizace práce

Řízení z jednoho místa 

Databáze leadů, řízení projektů, zpracování úkolů, vystavení faktury i hlídání splatnosti na jednom místě. S námi nepotřebujete ani Excel, ani tucet různých aplikací. 

sdílení souborů

Hlídá práci v týmu 

Lamael kontroluje návaznost úkolů a uvolňuje kapacity podle jejich plnění. Ohlídá vám zastupitelnost a v kalendáři na první pohled uvidíte, kdo je vytížený a kdo se může do něčeho pustit. 

týmová spolupráce

Jednodušší práce s externisty 

Přidejte externím pracovníkům omezený přístup a mějte pod kontrolou celý projekt na jednom místě. Externistům můžete zadávat práci, kontrolovat jejich rozpočty i fakturovat jejich práci. 

Konzultantům na míru

Lamael vznikl na základě skutečných potřeb zaneprázdněných konzultantů, kterým umožňuje efektivně řídit projekty, pracovat s týmem, šetřit čas a hlídat termíny. Už nemusíte přepínat mezi aplikacemi. V Lamaelu máte vše na jednom místě.

Přehled projektů v CRM systému

Snadná orientace napříč všemi projekty

Lamael vás provede celou vaší agendou, od poptávky nového klienta přes zadání práce týmu po fakturaci a kontrolu platby. Ušetří vám čas a pomůže efektivně řídit veškeré projekty a procesy. Pracujte v klidu a s přehledem.

Lamael můžete vyzkoušet zdarma

Nejste si jistí, jestli je pro vás Lamael to nejlepší řešení? Nevadí. Můžete ho totiž vyzkoušet zdarma a po 14 dnech se rozhodnout, jestli ho chcete s minimálním poplatkem využívat i nadále. Pokud byste se rozhodli, že pokračovat nechcete, vaše data nezmizí a zůstanou vám v Lamaelu k dispozici.

Konzultant mluví o své referci

„Když jsem získala místo marketingové konzultantky, byla jsem šťastná. Jenže po pár týdnech práce jsem domů chodila čím dál tím později a stres mi nedovoloval usnout. Co když zase něco nestihneme, děsila jsem se.“


„Teď mám konečně o svých projektech a týmu dokonalý přehled. Termíny jsme začali stíhat s předstihem a fakturaci vyřídím během pár kliknutí. To, že mám v Lamaelu vše na jednom místě, mi šetří spoustu času.“

Markéta Zebrovská

Markéta pracuje na pozici marketingové konzultantky, kde řídí tým složený z lidí mnoha profesí a pracuje na rozmanitých projektech pro různé klienty a s různými termíny. Taková práce vyžaduje dokonalé plánování. A přesně to byl u klientky hlavní problém.


Uvědomila si, že kvůli nepřehledné organizaci práce ztrácí čas a zbytečně přichází o peníze.

  • Nedokáže efektivně komunikovat s týmem a předávat úkoly. Nemá přehled, kdo v danou chvíli na čem pracuje.
  • Nedokáže si neustále udržovat přehled o termínech a odevzdávat všechnu práci včas.
  • Tráví spoustu času přepínáním mezi aplikacemi a hledáním informací, které potřebuje.

Při bližší analýze vyšlo najevo, že klientka přichází o čas i peníze hned z několika důvodů:

  • Nepřehledná komunikace s týmem – klientka nevěděla, na čem zrovna členové jejího týmu pracují, a nedokázala si s nimi efektivně předávat informace. Kvůli tomu docházelo k chybám a nedodržování termínů.
  • Neustálé přepínání mezi aplikacemi – neustále bylo potřeba něco dohledávat nebo dopracovávat narychlo po termínu.
  • Pracná fakturace – klientka musela fakturaci složitě dopočítávat a zpětně se doptávat, kolik času lidé nad danými úkoly strávili. Často tak zákazníkům fakturovala méně, než měla, a dostávala se do ztráty.

Vyzkoušejte Lamael

Jsme tu pro vás


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy