Adresní štítky a korespondence celkově jsou nedílnou součástí každé firmy nebo podnikání. Zároveň nad tím nikdo nechce trávit čas. Pokud jste někdy zažili přípravu pár tisícovek obálek s důležitým firemním sdělením k zákazníkům, zřejmě si to budete pamatovat na hodně dlouho. Jednoduchý tisk adresních štítků na pár kliknutí je v takovém případě nedocenitelný.

 

Odesílání zásilek s předtištěnou adresou

Pro některá oddělení nebo e-shopy jsou balíčky a obálky denní rutinou a mají k tomu vytvořený systém. Pokud si teprve vybíráte CRM nebo firemní systém, nezapomeňte ani na nástroj pro tuto práci. Protože je víceméně velmi nudná, nikdo se u ní nemá tendenci „přetrhnout“, a proto vás může stát víc odpracovaných hodin, než je nutné.

Pro e-shop je rychlý proces odesílání zásilek stěžejní, zvlášť pokud je to dodatečná náplň práce obsluhy kamenné pobočky. Adresu odesílatele vyřeší razítko na obálce, adresu příjemce ale musíte vypsat ručně nebo se metodou „pokus omyl“ potýkat s nastavením wordu či CRM. Lamael vyřeší tisk na 3 kliknutí.

 

Co všechno poslat poštou

Dnešním trendem jsou elektronická přání v emailu. Osobní dopisy se vytrácí, proto na dobře navržená papírová přání mohou někteří zákazníci reagovat mnohem pozitivněji. Část spotřebitelů navíc stále preferuje „fyzický“ slevový kupon, který si položí na pracovní stůl jako „agendu k vyřízení“ nebo připomínku toho, že chtějí zajít do hračkářství, drogerie nebo knihkupectví a něco nakoupit.

 

Shrnutí

Proces tisku adresních štítků by neměl vyžadovat vaši pozornost opakovaně, může to být jednoduchá a rychlá záležitost, které věnujete úsilí pouze při výběru firemního systému, který se o vše postará.

 

Podívejte se na stručný návod pro Lamael, Jak tisknout adresní štítky z kontaktů.

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}