Mobilní aplikace umožňuje nosit si kancelář s veškerou rozpracovanou agendou s sebou a pomáhá udržovat kontakt s kolegy. To oceníte, pokud část vašeho týmu pracuje z domova nebo často cestuje za zákazníky, do výroby a podobně. Všichni mají stálý přístup k aktuálním informacím.

Aplikaci najdete v obchodu Google play pod názvem „Lamael“ a poznáte ji podle ikony s lamou. Klikněte ve výběru na Lamael pro zobrazení detailu aplikace a pak vyberte možnost „instalovat“ (instalace je zdarma). Po dokončení instalace se aplikace spustí a zobrazí se úvodní obrazovka s přihlášením nebo registrací nového uživatele.

Snímek obrazovky, jak najít aplikaci Lamael v Google obchodě. Snímek obrazovky aplikace Lamael v Google obchodě. Snímek obrazovky aplikace Lamael v mobilním zařízení.

K registraci potřebujete email, přezdívku, název pracovní skupiny, vaše jméno a název firmy. Zvládnete ji ve třech rychlých krocích:

Registrace do desktopové aplikace Lamael.

Návod, jak se registrovat do desktopové aplikace Lamael.

Dokončení registrace do aplikace Lamael.

V mobilní aplikaci najdete všechny funkce, které jsou k dispozici v plném zobrazení přes webové rozhraní. Vývojáři nezapomněli ani na video-návody ke každé funkci nebo nastavení, které spustíte kliknutím na ikonu s otazníkem v pravém horním rohu. V telefonu máte také přístup k uživatelskému nastavení synchronizace emailu nebo kalendáře.

*Náš tip: “V mobilní aplikaci je přístup k Nástěnce umístěný přímo v hlavním menu. Ve webovém rozhraní se nástěnka zobrazí po kliknutí na inkonku Lamy.”

Návod, jak si zobrazit Nástěnku v mobilní aplikaci Lamael. Návod, jak funguje mobilní aplikace Lamael. Návod, jak najít nápovědu k jednotlivým funkcím v mobilní aplikaci Lamael.

Pokud by vás zajímal tip na využití mobilní aplikace, pak doporučuji zvukový záznam. Pokud jezdíte na obchodní jednání autem, pak po schůzce můžete během řízení nadiktovat své poznámky přímo do Lamaelu. Poznámky mohou být soukromé nebo je sdílejte se zbytkem týmu.

  • V levém horním rohu otevřete hlavní menu přes ikonu tří vodorovných čar a vyberte možnost „Poznámky“.
  • Pod hlavním menu najdete zelené tlačítko se symbolem „plus“, na které kliknete a tím začnete vytvářet novou poznámku.
  • Na kartě s novou poznámkou je úplně dole symbol tří teček, přes který otevřete další možnosti práce s poznámkou.
  • Poslední možností je „Přidat zvukovou poznámku“, po kliknutí se automaticky spustí nahrávání.
  • Nezapomeňte zadat název poznámky, jinak se neuloží.

Náš tip: Zvukové poznámky můžete nahrávat také ke kontaktům, úkolům nebo aktivitám.

Návod, kde najít poznámky v mobilní aplikaci Lamael. Návod, jak napsat poznámku v mobilní aplikaci Lamael. Návod, jak nahrát zvukovou poznámku v mobilní aplikaci Lamael.

Související témata

Související články

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

6 tipů pro vybudování úspěšného start-upu

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Sdílení a správa dokumentace v projektovém řízení: 4 tipy, jak si ulehčit práci

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Novinka: Přístup k záznamům o aktivitách v Lamaelu

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Velká příručka, jak pracovat s Lamaelem: Podrobně o agendách Kalendář, Úkoly a Aktivity

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

Přidejte komentář


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}