Termíny a fakturace pod kontrolou

Nenoste svoje úkoly v hlavě, zvládněte svoje podnikání bez starostí a bez zádrhelů s projektovým nástrojem Lamael.

Freelancer používá Lamael

Spolupracují s námi


Hlídá termíny

S Lamaelem už na žádný termín nezapomenete. Svoje úkoly si navíc můžete plánovat přímo v kalendáři a mít jistotu, že vám na všechno zbude čas.

Fakturuje 100 % času

Lamael měří veškerý čas, který nad daným úkolem strávíte. Díky tomu budete fakturovat 100 % toho, co skutečně odpracujete.

Pracuje kdekoli

V kanceláři nebo třeba v tramvaji. Díky Lamaelu máte všechny úkoly, podklady a informace neustále u sebe v chytrém telefonu.

Kontroluje platby

Peníze se vám už nikdy neztratí. Lamael za vás nejenom vystavuje faktury, ale také automaticky hlídá jejich splatnost. Dostaňte za svou práci vždycky zaplaceno.

týmová spolupráce

Jednodušší práce s externisty 

Přidejte externím pracovníkům omezený přístup a mějte pod kontrolou celý projekt na jednom místě. Externistům můžete zadávat práci, kontrolovat jejich rozpočty i fakturovat jejich práci.

Jednodušší práce s klienty 

Jako s externisty můžete pracovat i s klienty. Dejte jim přístup do vašich projektů a přidělte jim takovou roli, aby viděli jen co mají a mohli se podílet na efektivní spolupráci.

Českým freelancerům na míru

Lamael vznikl na základě skutečných potřeb českých freelancerů a spojuje pro ně funkce četných aplikací. Díky tomu můžete všechno spravovat z jednoho místa, propisovat informace automaticky z jedné sekce do druhé a šetřit čas a zamezovat chybovosti.

podnikatelé na schůzce, freelanceři s notebookem

Spolehlivý a nekonečně funkční

Lamael vás provází od poptávky nového zákazníka, přes zadání a splnění úkolu, až po fakturaci a kontrolu platby. Šetří vám čas pomocí automatizace jednotlivých procesů a přenosu informací. Už nemusíte přepínat mezi aplikacemi.

Lamael můžete vyzkoušet zdarma

Pořád si nejste jistí, jestli je pro vás Lamael to pravé? Vyzkoušet ho můžete na 14 dní zdarma a poté prodloužit jeho fungování s minimálním poplatkem. Pokud se přesto rozhodněte s Lamaelem nepokračovat, vaše data nikam nezmizí – k dispozici vám budou neustále.

Freelancer s pracovním sešitem

„Konečně nelituji toho, že jsem se vydal, jak se říká, na vlastní nohu. Už se nestresuji tím, že něco prošvihnu, nebo ztratím důležitý dokument. Všechno mám na jednom místě. V Lamaelu.“

„Konečně nelituji toho, že jsem se vydal, jak se říká, na vlastní nohu. Už se nestresuji tím, že něco prošvihnu, nebo ztratím důležitý dokument. Všechno mám na jednom místě. V Lamaelu,“

Tomáš Kotula

Tomáš se živí jako copywriter a po 8 letech práce v zaměstnání přešel na volnou nohu. Na Lamael se obrátil poté, co prošvihl důležitou schůzku. „Všechno jsem si psal jen na papírky a ty lepil všude možně, na počítač, ledničku, dokonce i na kávovar. Jenže pak se mi jeden z těch žlutých papírků ztratil a já přišel o důležitou zakázku a kvůli tomu i o dost velkou sumu peněz.“


V tu chvíli si uvědomil, že kvůli špatnému systematickému řešení přichází o peníze i na jiných místech.

  • Nedokáže efektivně přenášet informace mezi jednotlivými místy, kde pracuje.
  • Kvůli nepřehledné evidenci času nefakturuje 100 % toho, co odpracuje.
  • Tráví velké množství času dohledáváním podkladů, poznámek a kontaktů.

Vyzkoušejte Lamael

Jsme tu pro vás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy