Ebook Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Stáhněte si náš e-book a staňte se leaderem, kterého váš podřízený potřebuje. V pěti kapitolách vás provedeme základy leadershipu, delegování, budování a vedení týmu, práce s klienty a úspěšného podnikání.

Skvělý úvod pro každého, kdo se pouští do byznysu. V knize najdete řešení nejpalčivějších problémů spojených s delegováním úkolů a vedením vlastního podniku. Doporučuji!

Petr Dostál

Kniha je stručným a praktickým průvodcem vedoucího týmu. Oceňuji důraz na konkrétní tipy, které jsem byla okamžitě schopná převést do praxe. Opravdu mi to zjednodušilo život.

Eliška Němečková

Co v e-booku najdete?

Praktické, přehledně strukturované informace, které vás provedou základními tématy spojenými s řízením vlastního projektu, týmu, podniku. Získejte si své podřízené, vybudujte skvělý tým a uspějte u klienta!

1

Jak zvládnout úkoly

Vše od budování týmu až po úskalí delegování a dotahování úkolů do zdárného konce. Jak vypadá správně strukturovaný projekt a komu a jak ho svěřit?

2

Jak uspět u zákazníků

Získejte svého zákazníka na svou stranu a vybudujte si cestu k úspěchu. Rady, jak přesvědčit klienta k opakovanému nákupu a položit základy dlouhodobé prosperity.

Knihy Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Jsme tu pro vás


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy