Ebook Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Stáhněte si náš e-book a staňte se leaderem, kterého váš podřízený potřebuje. V pěti kapitolách vás provedeme základy leadershipu, delegování, budování a vedení týmu, práce s klienty a úspěšného podnikání.

Skvělý úvod pro každého, kdo se pouští do byznysu. V knize najdete řešení nejpalčivějších problémů spojených s delegováním úkolů a vedením vlastního podniku. Doporučuji!

Petr Dostál

Kniha je stručným a praktickým průvodcem vedoucího týmu. Oceňuji důraz na konkrétní tipy, které jsem byla okamžitě schopná převést do praxe. Opravdu mi to zjednodušilo život.

Eliška Němečková

Co v e-booku najdete?

Praktické, přehledně strukturované informace, které vás provedou základními tématy spojenými s řízením vlastního projektu, týmu, podniku. Získejte si své podřízené, vybudujte skvělý tým a uspějte u klienta!

1

Jak zvládnout úkoly

Vše od budování týmu až po úskalí delegování a dotahování úkolů do zdárného konce. Jak vypadá správně strukturovaný projekt a komu a jak ho svěřit?

2

Jak uspět u zákazníků

Získejte svého zákazníka na svou stranu a vybudujte si cestu k úspěchu. Rady, jak přesvědčit klienta k opakovanému nákupu a položit základy dlouhodobé prosperity.

Knihy Leader, kterého váš podřízený potřebuje

Jsme tu pro vás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Zavolejte nám

+420 739 592 160
+420 603 224 837

Napište nám

info@lamael.cz

Navštivte nás

QUITEC s.r.o.

Na Vyhlídce 1291
252 10  Mníšek pod Brdy