• Domů
  • |
  • Blog
  • |
  • Díky Lamaelu získala firma Virtual Lab přehled nad obchody i projekty

Společnost Virtual Lab je technologická firma s dlouholetou zkušeností ve světě moderních technologií. Zabývá se vývojem virtuální a rozšířené reality pro firmy, a to především v oblasti školství, průmyslu, zdravotnictví, turismu a sociálních služeb.

 

Chyběla aplikace, která by zvládla řídit celou firmu

Firma Virtual Lab používala nástroj, který neumožňoval fakturovat a evidovat výnosy a náklady. Chyběla i funkce zobrazení projektu v Ganttově diagramu. Díky němu vidíte projekt v časové ose a máte přehled o návaznosti úkolů a jejich aktuálním stavu. Proto se rozhodla najít jinou aplikaci, která by jí pomohla lépe organizovat veškeré projekty. Při výběru bylo důležité, aby se v nástroji daly řídit obchodní aktivity a projekty i evidovat tržby a nákupy. Zkrátka mít agendu firmy na jednom místě.

 

Lamael nabídl komplexní řešení a individuální přístup

Společnost hledala a porovnávala různé projektové nástroje a firemní systémy na internetu. Lamael ji upoutal v reklamě na sociálních sítích. Rozhodla se ho zdarma vyzkoušet, protože ji zaujalo množství funkcí, které nabízí a také individuální přístup – Virtual Lab totiž potřeboval několik drobných úprav Lamaelu, aby vyhovoval všem firemním potřebám, což pro nás nebyl problém.

 

Přehled nad chodem všech obchodů, projektů i skladu

Firma používá Lamael už druhým rokem. Získala díky němu přehled o stavu rozpracovanosti obchodů. Ví, jak se vyvíjí realizace projektů a může evidovat veškerý majetek a stav skladu. Nástroj používá 14 lidí a všichni mají nyní přehled nad chodem firmy. Mohou evidovat veškerou agendu kdykoliv a odkudkoliv díky mobilní aplikaci. Na začátku zabrala práce v Lamaelu více času, protože firma mnoho věcí neevidovala. Lamael ale přinesl řád a systematičnost.

„Díky Lamaelu jsme získali přehled nad vývojem všech projektů a obchodních záležitostí. Začali jsme evidovat mnohem více věcí. Jsme moc rádi, že jsme našli komplexní nástroj, který nám umožňuje mít vše na jednom místě. Kdykoliv potřebujeme radu nebo pomoc s nastavením, tým Lamaelu nám vyjde vstříc a rychle odpoví. Zároveň je možnost se domluvit na individuálních úpravách aplikace, aby nám více vyhovovala.“

Leoš Kubíček, CEO, Co-founder Virtual Lab, s.r.o.

Related Posts

Lamael ušetří centru Elektra 40–60 % času stráveným nad projekty

Lamael ušetří centru Elektra 40–60 % času stráveným nad projekty

Město Slaný získalo díky Lamaelu lepší kontrolu a přehled nad projekty

Město Slaný získalo díky Lamaelu lepší kontrolu a přehled nad projekty

MOODEN ušetří díky Lamaelu nižší desítky hodin měsíčně

MOODEN ušetří díky Lamaelu nižší desítky hodin měsíčně

Společnosti ENERGOSOL usnadňujeme projektové řízení i práci terénních pracovníků

Společnosti ENERGOSOL usnadňujeme projektové řízení i práci terénních pracovníků

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}