• Domů
  • |
  • Blog
  • |
  • Díky Lamaelu řídí Paul Petrovic všechny své firmy z jednoho místa a ušetří 50 % času

Paul Petrovic využívá Lamael ve svých třech firmách. Hlavním pomocníkem je ve společnosti Wilig s.r.o., která v Česku podporuje prodej cisternových vozidel německé firmy WILLIG GmbH.u.Co KG. Druhou firmou je MBO office s.r.o. Ta poskytuje poradenské služby a interim management pro malé a střední firmy. Lamael používá i ve své třetí firmě, a to v MBI Medical and Beauty Institute s.r.o.

 

Hledání nástroje, který umožní mít firmu „v kapse“ 

Pan Petrovic hledal nástroj, který by mu umožnil mít všechny firmy „v kapse“. Chtěl sledovat jednotlivé projekty, úkoly a termíny, a zároveň vystavovat a evidovat všechny faktury. Potřeboval získat celkový přehled ve všech třech firmám a jejích pracovních skupinách. Chtěl mít možnost veškeré události synchronizovat se svým Google kalendářem a moct připravovat podklady pro účetní kancelář z jednoho systému. 

 

Lamael zaujal svou jednoduchostí a komplexností

O Lamaelu se pan Petrovic dozvěděl na networkingové konferenci, kde aplikaci představoval majitel Martin Pavlík. Ihned ho zaujala jednoduchost, přehlednost a zároveň komplexnost. Hlavní výhodu viděl v tom, že může sledovat termíny, faktury a další informace všech tří firem z jednoho systému, aniž by musel přeskakovat z firmy do firmy. Velkým plusem byla jednoduchost. Aby se Paul s Lamaelem naučil pracovat, nepotřeboval žádné školení, protože aplikace je naprosto intuitivní a v případě potřeby má k dispozici návod, ve kterém je vše pochopitelně a názorně vysvětleno. Našel tedy ideální řešení pro svou situaci.  

 

Více jak 3 roky v Lamaelu a 50% úspora času 

Paul Petrovic řeší dennodenně velké množství administrativní agendy ve třech svých firmách. Potřebuje mít kontrolu nad všemi pracovními týmy, sledovat termíny plnění a připravovat podklady pro účetní. Lamael je už přes tři roky jeho pravou rukou, která mu ušetřila 50 % času, oproti jeho předchozímu fungování. Díky němu má ve všem pořádek a může sledovat stav projektů jednoduše z mobilní aplikace. 

„Díky Lamaelu se mi podařilo minimalizovat papírovou agendu a zároveň mít vše potřebné přehledně na jednom místě. Také jsem získal přesný přehled o časové a finanční náročnosti jednotlivých projektů a úkolů. Zjednodušil mi mou každodenní agendu a šetří mi spoustu času.“ 

Ing. Paul Petrovic, podnikatel

Related Posts

Lamael ušetří centru Elektra 40–60 % času stráveným nad projekty

Lamael ušetří centru Elektra 40–60 % času stráveným nad projekty

Město Slaný získalo díky Lamaelu lepší kontrolu a přehled nad projekty

Město Slaný získalo díky Lamaelu lepší kontrolu a přehled nad projekty

MOODEN ušetří díky Lamaelu nižší desítky hodin měsíčně

MOODEN ušetří díky Lamaelu nižší desítky hodin měsíčně

Společnosti ENERGOSOL usnadňujeme projektové řízení i práci terénních pracovníků

Společnosti ENERGOSOL usnadňujeme projektové řízení i práci terénních pracovníků

Aneta


Aneta miluje moderní technologie a ráda je používá pro automatizaci práce a týmovou spolupráci. Vyznává ideu svobodné firmy a osobní nezávislosti. Ráda je v pohybu a vždy hledá cesty, jak může práci svou i svých kolegů zjednodušit.

Aneta

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}